20. Leon de Fost

20. Leon de Fost

Leon de Fost is getrouwd en vader van twee kinderen. Hij is een geboren en getogen Helmonder met een diepe liefde voor de geschiedenis van de stad. Als verzamelaar van Helmondse boeken, foto’s en ansichtkaarten bewaart hij niet alleen het verleden, maar verbindt hij het met de toekomst.

Met 40 jaar ervaring bij de Kamer van Koophandel kent Leon het belang van duidelijke regels, betrouwbare overheid en een sterk ondernemersklimaat.

 

Hij is een luisteraar, verbinder en iemand die graag met beide benen op de grond werkt. Zijn levenservaring en nuchterheid maken hem een stabiele kracht die het perspectief van inwoners serieus neemt. Leon staat voor een Helmond waarin iedereen zich gehoord voelt, een Helmonder voor alle Helmonders.